Szukaj
Sponsor Klubu
Najlepszej jakości doboki i sprzęt treningowy firmy TOP-PRO

Wydarzenia

Obóz Puck 2011

Klub Sportowy Taekwon Kolbudy zaprasza na obóz letni w Pucku

Organizator: „JODAN” - Joanna Linkowska – Nowakowska ul. Gregorkiewcza 76, Bielkówko

Miejsce:

Publiczne Gimnazjum im. Morskiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku , ul. Nowy Świat 12.

Obiekt znajduje się około 100 m od plaży ( kąpielisko strzeżone) i 30 m od kompleksu obiektów sportowych

Termin: 11. lipca - 21. lipca

ZAKWATEROWANIE: sale do 8 osób, łóżka z pościelą, pełen węzeł sanitarny, stołówka , świetlica telewizyjna, sala do tenisa stołowego, 2 sale gimnastyczne o wymiarach 20 x 12 m i 15 x 10 m

Kadra instruktorska:

- Daniel Nowakowski II dan TKD– instruktor klubu Taekwon Kolbudy,

- Michał Sobolewski 1kup– instruktor klubu Taekwon Kolbudy,

- Agata Niemirowicz-Szczytt – wychowawca

 

 

Zajęcia programowe:

- podział na grupy uczestników według wieku i stopnia zaawansowania

- co najmniej dwa treningi Taekwon-do dziennie na sali bądź w plenerze – dodatkowo indywidualne konsultacje techniczne, treningi samoobrony

- 2 dniowe seminarium z trenerem egzaminatorem PZTKD IV DAN (możliwość zdawania egzaminu na stopnie uczniowskie - Uwaga – koszt egzaminu według stawek PZTKD)

Zajęcia dodatkowe:

- plażowanie,

- wycieczki po najbliższej okolicy

- sporty uzupełniające

- gry i zabawy

- dyskoteka/ ognisko

Koszt uczestnictwa:

Całkowity koszt wynosi 850 zł od osoby (10dni) w tym wyżywienie 4 posiłki dziennie , zakwaterowanie w pokoju 6-8 osobowym, dostęp do sal sportowych, koszty szkoleniowe ubezpieczenie NNW. Zorganizowany dojazd! Dla rodzeństwa zniżka 100zł od każdej osoby.

Warunki uczestnictwa:

- wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczeni do instruktorów oraz wpłata zaliczki w wysokości 200zł na konto : eKONTO 97 1140 2004 0000 3802 6610 5600 lub do instruktorów do dnia 30 maja 2011r.

- decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona!

kliknij tutaj  -----> KARTA DO POBRANIA


 

Informacje: tel. 601-18-07-19 i 609-62-30-59 lub na treningach

 

 

Egzamin na stopnie uczniowskie

W dniu 13 marca - 42 adeptów naszego Klubu przystąpiło do egzaminu na stopnie uczniowskie, który zorganizował Klub Sztuk Walki Neptun z Gdańska.

Egzaminator Robert Zander IV DAN -  docenił dobre przygotowanie naszych zawodników - wszyscy otrzymali promocje na kolejne stopnie, miesiące treningów nie poszły na marne.

Gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych i Juniorów - GDAŃSK 2011 - wyniki

Rep rezentanci naszego klubu, po raz kolejny udowodnili doskonałą formę i  przygotowanie.

Reprezentacja młodzików w składzie:

Martyna Oberlan, Wojciech Bystron, Mateusz Woźniak, Jordan Wawryszuk, stawiali swoje pierwsze kroki na turnieju tej rangi, mimo dużej konkurencji i wielkiej tremy, Martyna zdobyła brąz w konkurencji technik specjalnych, Wojtek w nielubianej przez siebie :) konkurencji układów formalnych. Mateusz i Jordan mimo bojowej postawy nie znaleźli się na podium - kolejna szansa już za rok.

 

Juniorzy młodsi, którzy reprez entowali nasz klub wywalczyli III miejsce w klasyfikacji generalnej!!

Nasze waleczne dziewczyny zgarnęły znowu po kilka medali - po jednym to dla nich stanowczo za mało!

Klaudia Block :I miejsce w technikach specjalnych kobiet, II miejsce w walkach kobiet do 57kg

Magda Bystron: I miejsce w walkach kobiet powyżej 57kg, III miejsce w technikach specjalnych kobiet.

 

 

"Mali Rycerze" Paweł Szymański i Kuba Leszczyński - dzielnie stawiali opór bardziej doświadczonym przeciwnikom.

W walkach chłopców do 48kg Kuba zajął III miejsce a Paweł  znalazł się  niestety tuż poza podium.


Jedyny junior reprezentujący nasz Klub Marcin Richer - zaprezentował przeciwnikom stoicki spokój oraz wieloletnie doświadczenie.

Kontrolując przeciwników w każdej sekundzie pojedynku bez trudu zdobył złoto w walkach w kategorii do 63kg.

Mistrzowski stopień Marcina zapewnił mu również złoto w układach.


Cała reprezentacja naszego Klubu zakwalifikowała się do udziału w Mistrzostwach Polski. - Gratulujemy!!!

 

Nowy sezon rozpoczęty

Nowy sezon startowy rozpoczęty

12-02-2011r w Gnieźnie odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy na tym turnieju reprezentowało 4 juniorów młodszych Klaudia Block, Magda Bystron, Kuba Leszczyński i Paweł Szymański i 1 junior Marcin Richert

W zawodach udział wzięli zawodnicy z Poznania, Szczecina, Torunia, Kołobrzegu, Gdyni, Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Pyzdry i Gniezna, łącznie 9 klubów.

Bardzo dobra postawa zawodników zapewniła nam zdobycie trzeciego miejsca w klasyfikacji końcowej turnieju i daje duże szanse na udział naszych reprezentantów w Mistrzostwach Polski.

 

Magda Bystron została najlepszą zawodniczką wśród juniorek młodszych zdobyła aż 3 medale

I miejsce techniki specjalne kobiet

I miejsce w kategorii walk kobiet powyżej 57 kg

III miejsce układu kobiet stopni uczniowskich

Marcin Richert – I miejsce w kategorii walki mężczyzn do 63kg oraz I miejsce w kategorii układów I DAN

Klaudia Block – II miejsce w kategorii walk kobiet do 57kg

Kuba Leszczyński – I miejsce w kategorii układów mężczyzn układów uczniowskich

Paweł Szymański – 5 miejsce w kategorii walk mężczyzn do 48kg

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !

 

 

Ferie z Taekwon-do

Zapraszamy na zajęcia Taekwon-do również w ferie:

Szkoła w Kolbudach - mała sala

wtorek godzina 17.00-18.00 (grupa 6-13 lat), 18.00-19.30 grupa zaawansowana oraz osoby powyżej 13 lat

środa 17.00-18.00 (grupa 6-13 lat), 1800-19.30 grupa zaawansowana oraz osoby powyżej 13 lat

piątek 17.00-18.00 (grupa 6-13 lat), 18.00-19.30 grupa zaawansowana oraz osoby powyżej 13 lat

 

 
Więcej artykułów…