Szukaj
Sponsor Klubu
Najlepszej jakości doboki i sprzęt treningowy firmy TOP-PRO

Złoto i srebro z Ciechanowa

Złoto i srebro z Ciechanowa

W dniach 7 - 8 marca 2015r w mazowieckim Ciechanowie odbył się turniej Pucharu Polski w Taekwon-do ITF. W zawodach udział wzięli zawodnicy Klubu Sportowego Taekwon Kolbudy.

Kolbudzka reprezentacja juniorów w składzie Magdalena Frączak, Martyna Oberlan, Arkadiusz Grunwald pojechała zdobywać szlify w konfrontacji z seniorami (I dzień zawodów) oraz zawodnikami ze swojej grupy wiekowej (II dzień zawodów). W rywalizacji z seniorami nasi zawodnicy mimo bojowego nastroju ulegli bardziej doświadczonym.

zdjęcie
zdjęcie

Drugi dzień zmagań w gronie juniorów okazał się dla kolbudzkiej reprezentacji bardziej owocny. Magda Frączak (kat do 45kg) i Martyna Oberlan (kat. do 60kg) broniły brązowego krążka w konkurencji walk. Arek Grunwald przegrał finałową potyczkę konkurencji walk do 68kg - zdobywając srebrny medal. Arek sięgnął po złoty krążek w bardzo widowiskowej konkurencji technik specjalnych- pokonując zeszłorocznego Mistrza Polski i Świata Jakuba Gazdałę.

Puchar Polski w Ciechanowie - to doskonały sprawdzian poziomu wyszkolenia zawodników przed zbliżającymi się eliminacjami do Mistrzostw Polski.

zdjęcie
zdjęcie

Tych, którzy z bliska chcą zobaczyć zmagania zawodników Taekwon-do, zapraszamy w niedzielę 22 marca 2015 do auli sportowej w Kolbudach, gdzie odbędą się międzywojewódzkie eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

 

10 marca 2015, Daniel Nowakowski, kolbudy.pl